چگونگی و شیوه مقابله با آنفولانزا با بهره بردن از کولر گازی

هیچ کس دوست ندارد که مدام آبریزش بینی داشته باشد یا سردرد و گرفتی گلو بخاطر آنفولانزا داشته باشد. چنانچه که سیستم تهویه مطبوع ( کولر گازی ) شما واکسن آنفولانزا را ندارد، اما سیستم میتواند به شما در مانع شدن از ابتلا به آنفلوانزا کمک کند و از آن طرف که مبارزه با آن به مقدار کافی برای کیفیت هوا در محیط داخلی شما کمک می کند.

چنانچه که هوای داخلی شما کم کیفیت باشد، میتواند منجر به عواقب شدید سلامتی شود. وجود کپک، گرد و غبار و باکتری ها میتواند  علائم آنفلوانزا را بدتر کند. در اینجا تعدادی ارتقا ساده وجود دارد که باید برای مبارزه با میکروب‌ها و مانع شدن از بیماری‌ها به خانه خود راه پیدا کنید.

شیوه های کاهش علائم آنفولانزا

نصب یک سیستم تهویه مطبوع خوب

علت اصلی آنفولانزا در خانه، ذرات گرد و غبار در هوا، کپک و باکتری‌ها است. گاهی اوقات این ذرات گرد و غبار احتمال دارد باعث سوزش شدید چشم‌ها شوند که احتمال دارد منجر به مشکلات دیگری شوند. ویروس تمایل دارد با عطسه و سرفه از یک فرد به فرد دیگر منتقل می‌شود. سیستم تهویه مطبوع شما، از طرف دیگر، حداقل یک‌بار برای هر 11.5 دقیقه هوا را در خانه گردش می‌دهد که یک مکان عالی برای تمیز کردن هوای داخلی شما ارائه می‌دهد. پول و هزینه خود را جهت خرید یک تصفیه هوا هدر ندهید، کمک زیادی به شما نخواهد کرد به جای آن با یک تکنسین حرفه‌ای تهویه مطبوع تماس بگیرید و از او بخواهید که یک تصفیه کننده هوا بر روی سیستم کولر گازی شما اضافه کند. این راهی بهتر برای فراهم کردن هوای فضای داخلی سالم تر و تمیزتر خواهد بود که نوردهی خانواده شما را به ویروس‌ها و باکتری‌ها کم میکند.

خریدن فیلترهای هوا جدید

ما هرگز قادر نیستیم بر اهمیت تغییر فیلترهای هوا به صورت مرتب به ویژه در فصل های بالا متوقف شویم. به صورت معمول، فیلترهای هوای قدیمی و کثیف تمایل به نگهداشتن میکروب ها دارند که در سراسر خانه شما فیلتر می شوند و احتمال ابتلا به آنفولانزا را به میزان قابل توجهی بیشتر میکند. سرمایه گذاری در فیلترهای تمیز و قوی هوا سبب می شود تا باکتری ها و میکروب های متعدد از طریق خانه شما عبور کنند.

رطوبت را در خانه بیشتر کنید

میزان رطوبت در هوای داخلی شما نقش مهمی در زنده ماندن ویروس‌ها و میکروب‌ها دارد. به صورت معمول, این میکروب‌ها و ویروس‌ها به خوبی در رطوبت پائین رشد می‌کنند. از سوی دیگر رطوبت بالا قادر است منجر به افزایش رشد کپک در منزل شما شود که برای سلامتی شما خطرناک است. با این حال, سیستم تهویه مناسب مناسب نه تنها گرم می‌شود و خانه شما را خنک می‌کند بلکه رطوبت منزل خود را نیز تنظیم می‌کند. افزایش رطوبت به سطوح خاصی قادر است به جلوگیری از شیوع بیماری در منزل شما کمک کند. افزایش رطوبت نیز باعث کاهش لب‌های خشک و ترک شما می‌شود و از خونریزی بینی جلوگیری می‌کند و سینوس‌ها را تمیز می‌کند.

تمیز کردن کانال های کولر گازی

وجود کانال هوای کثیف, مسدود یا آسیب‌دیده سیستم تهویه مطبوع نه تنها قبض‌های برق شما را افزایش می‌دهد بلکه کیفیت هوای داخلی شما را نیز تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. گاهی اوقات, آلاینده‌های متعدد و رشد کپک که نژاد آنفولانزا را در مجاری هوا سیستم شما پخش می‌کنند. تمیز کردن کانال همواره به عنوان یک تدبیر پیشگیرانه جهت مبارزه با بیماری‌های مختلف همانند آنفولانزا توصیه می‌شود. تمیز کردن کانال موثر باکتری‌ها, گرد و غبار, کپک, کپک و دیگر آنفولانزا را از بین می‌برد.

نمایندگی فروش کولر گازی مدیا در ایران