قیمت انواع کولر گازی مدیا

قیمت های درج شده در لیست بدون احتساب تخفیف های ویژه می باشد. برای دیدن قیمت نهایی + تخفیف ویژه به صفحه هر محصول مراجعه نمایید. لیست قیمت کولر گازی هر چند ساعت بروز می شود، به راحتی می توانید لیست قیمت تمام محصولات کولر گازی مدیا را در سایت کولر مدیا مشاهده نمایید و خرید اینترنتی خود را با خیال آسوده انجام دهید.

کولر گازی 12000 مدیا

مدل های کولر گازی مدیا :

کولر گازی مدیا در مدل های سرد و گرم, سرد , اینورتر (کم مصرف) , ایستاده , پنجره ای و پرتابل در سایت کولر مدیا موجود می باشد.

  • انواع کمپرسور کولر مدیا :

کمپرسور روتاری , کمپرسور پیستونی , کمپرسور دارای کیت اینورتر

  • انواع ظرفیت ها و گاز مبرد کولر گازی مدیا :

کولر گازی مدیا در ظرفیت های 9000 , 12000 , 18000 , 24000 , 30000 , 36000 و... موجود می باشد و گاز مبرد در 2 نوع R22 و R410 می باشد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#کولرگازی_مدیا, #قیمت_کولر_گازی_مدیا, #لیست_قیمت_کولر_گازی_مدیا, #قیمت_کولر_مدیا, #لیست_قیمت_کولر_مدیا, #دریافت_لیست_قیمت_کولرهای_مدیا, #کولر_گازی_مدیا_قیمت, #قیمت_اسپلیت_مدیا, #لیست_قیمت_اسپلیت_مدیا, #دریافت_لیست_قیمت_اسپلیت_مدیا, #اسپلیت_مدیا_قیمت, #قیمت_کولر_گازی_میدیا

اطلاعات بیشتر

کولر گازی و اسپلیت مدیا midea 


کولر گازی و اسپلیت کم مصرف مدیا دارای موتور اینورتر (کنترل کننده دور موتور) می باشد. کولر گازی اینورتر مدیا دارای قابلیت های سرمایشی و گرمایشی بوده و مناسب استفاده برای آب و هوای معتدل (مناطق معتدل مانند تهران و شهرهایی که حداکثر دمای تابستان 40 درجه باشد) می باشد .

کولر گازی های اینورتر مدیا در مدل های سرد و گرم قابلیت کارکرد از دمای 7 - درجه تا 43 + درجه سانتی گراد را دارا می باشند.

اسپلیت اینورتر مدیا مناسب استفاده در محیط های مسکونی با متراژ حداکثر 80 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 60 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 30 متر مربع می باشد.

کولر گازی 24000 اینورتر مدیا

کولر گازی اینورتر مدیا دارای ویژگی های زیر می باشد :

  • رده مصرف انرژی A
  • کمپرسور روتاری مجهز به کیت اینورتر (تغییر دهنده دور موتور)
  • برخورداری از گاز مبرد R410a 
  • مجهز به سنسور اینفرارد با قابلیت تشخیص حضور و تحرک انسان در محیط
  • میزان صدای بسیار کم یونیت داخلی
  • کنترل از راه دور از طریق Wi-Fi توسط تلفن همراه
  • صفحه نمایشگر پنهان

کولر گازی اینورتر مدیا دارای ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 Btu/hr می باشد . کولر گازی و اسپلیت کم مصرف مدیا سری میشن اینورتر دارای ضمانت نامه نیز می باشد.