قیمت انواع کولر گازی مدیا

قیمت های درج شده در لیست بدون احتساب تخفیف های ویژه می باشد. برای دیدن قیمت نهایی + تخفیف ویژه به صفحه هر محصول مراجعه نمایید. لیست قیمت کولر گازی هر چند ساعت بروز می شود، به راحتی می توانید لیست قیمت تمام محصولات کولر گازی مدیا را در سایت کولر مدیا مشاهده نمایید و خرید اینترنتی خود را با خیال آسوده انجام دهید.

کولر گازی 12000 مدیا

مدل های کولر گازی مدیا :

کولر گازی مدیا در مدل های سرد و گرم, سرد , اینورتر (کم مصرف) , ایستاده , پنجره ای و پرتابل در سایت کولر مدیا موجود می باشد.

  • انواع کمپرسور کولر مدیا :

کمپرسور روتاری , کمپرسور پیستونی , کمپرسور دارای کیت اینورتر

  • انواع ظرفیت ها و گاز مبرد کولر گازی مدیا :

کولر گازی مدیا در ظرفیت های 9000 , 12000 , 18000 , 24000 , 30000 , 36000 و... موجود می باشد و گاز مبرد در 2 نوع R22 و R410 می باشد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#کولرگازی_مدیا, #قیمت_کولر_گازی_مدیا, #لیست_قیمت_کولر_گازی_مدیا, #قیمت_کولر_مدیا, #لیست_قیمت_کولر_مدیا, #دریافت_لیست_قیمت_کولرهای_مدیا, #کولر_گازی_مدیا_قیمت, #قیمت_اسپلیت_مدیا, #لیست_قیمت_اسپلیت_مدیا, #دریافت_لیست_قیمت_اسپلیت_مدیا, #اسپلیت_مدیا_قیمت, #قیمت_کولر_گازی_میدیا